SMB Hakkında

Anasayfa SMB Hakkında
Smb Technics
Smb Technics Hakkımızda

Hakkımızda


A Grup Şirketleri, 1974 yılında kurulmuş olup çatısı altında Akım Metal San. ve Tic. A.Ş., Akplas Plastik Kalıp San. ve Tic. A.Ş., Aksem Plastik Metal Kalıp San.ve Tic. A.Ş. ve YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. gibi alanında uzman şirketler barındırmaktadır. Başlıca hizmet verdiği alanlar; otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayi, makine, elek trik ve aydınlatma endüstrileridir. SMB Technics, A Grup Şirketleri’nin aydınlatma sektörü için LED Sürücü üreten markası olup, YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama A.Ş. bünyesinde bulunmaktadır.

Türkiye’nin alanında ilk TSE belgeli yerli LED Sürücüsü tasarım ve teknoloji buluşturularak SMB Technics markası tarafından üretilmiştir.

Bugüne kadar güçlü Ar-Ge Merkezi ve bilgi teknolojisi birikimi ile rakiplerinin arasından sıyrılan SMB, Dünya’nın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı gibi bir çok mega projenin parçası olmuştur. Zorlu şartlarda yüksek verimle çalışan kaliteli ürünleri ile piyasaya çıkan SMB LED Sürücüler, tüm armatür markaları ile entegre olma özelliği ile global pazardaki yerini almayı planlamaktadır.

Smb Technics

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın yetenek ve bilgilerini geliştirmek, değişken müşteri ihtiyaçlarına hizmet sunmak, kendini yenileyerek rekabet gücünü yüksek tutmak,ana sanayi ve tedarikçiler ile işbirliği içerisinde çalışmaktır.

Smb Technics
Smb Technics

Misyonumuz

Üretimini yaptığımız ana ürünlerin tasarım sorumluluğunu üstlenmiş, ülkesine ve insanına karşı her zaman sorumluluklarının bilincinde bir dünya şirketi olmaktır.


Smb Technics